See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaitidel. Loe edasi SIIN

Kõik kategooriad

.

Filter by

Kategooriad
more... less
Hind
0 15

Viimased postitused

.

Toodete loend brändide Bic järgi

Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 35)

Sorteerige:
Selle pliiatsiteritaja komplektis on 2 auku erineva suurusega pliiatsite sisestamiseks ja jäätmekonteiner.
Mugav plastikust hoiuala tagab väga mugava kirjutamise. Uued stiilsed pliiatsikarbid. Mugav tinditäitmine tindikapslite vahetamise teel. Saadaval üks pikk või kaks lühikest kapslit. Survekindlusega iriidiumterasest sulepea....
 
Kummist käepidemepiirkond mugavaks hoidmiseks; ülimalt sujuv kirjutamine geel-tindiga.
Vahtkiilu aplikaatori pintsliga saate puhtalt eemaldada lepingust lisajoone või teha dokumendis parandusi. Kõikide vigade parandamiseks piisab 20 ml vedelikust.
Mugav tinditäitmine tindikapslite vahetamise teel. Võimalus kasutada ühte pikka või kahte lühikest kapslit. Iriidiumterasest sule on survekindel. Sobib nii parem- kui ka vasakukäelistele kasutajatele.
Komplektis 24 värvi. BIC Kids Evolution Illusion värvipliiatsid erinevates värvides, mida saab hõlpsasti puhtaks pühkida, ilma et jääke jääks.
Pliiatseid saab kasutada mitte ainult tavalise värvipliiatsina, vaid ka märja pintsliga - lapsed saavad luua imelise akvarelliefekti, mis sobib ideaalselt eksperimenteerivatele kunstnikele.
BIC Intensity markerid täiskasvanutele ja teismelistele - täiuslik valik 24 erksast värvist .
 
Ülikiiresti kuivav veepõhine tint, mis ei hõõru ega määrdu kuivades. Roostevabast terasest geelpliiatsi ots - kvaliteetne ja täpne tootmisprotsess tagab tindi katkematu voolamise. 18 kuud säilivusaega.