Kõik kategooriad

.

Filter by

Hind
97 1215
Mustvalge printimise kiirus
9 33
Värvilise trükkimise kiirus
0 25
Manufacturers
more... less
Garantii (kuud)
more... less
Trükkimismeetod
more... less
Värvitrükk
more... less
Ühendusliides
more... less
Skaneeri
more... less
Dupleksne printimine
more... less
Kahesuunaline skaneerimine
more... less
Faks
more... less
Paberkandjal
more... less
Eesmärk
more... less

Viimased postitused

.

Kuvatakse 1–9 toodet (kokku 9)

Sorteerige:
Kompaktne ja kaasaskantav värviline tindiprinter, millega saate dokumente printida igal pool, kus iganes te olete. See on ideaalne tööriist liikuvatele äritöötajatele.
See kassetivaba EcoTank-printer sobib ideaalselt tänapäeva hõivatud majapidamistele, sest selle lehekülgede arv on väga väike.
Šis kompaktiškas, nebrangus ir lengvai prijungiamas spausdintuvas bus labai našus ir lengvai valdomas pagalbininkas jūsų namams ar biurui.
Tegemist on väikese töörühma printeriga, mis sobib ideaalselt ärikeskkondadesse alates väikestest kontoritest kuni suurte ettevõteteni. Ideaalne neile, kes on tavapäraselt kasutanud laserprintereid ja soovivad vähendada...
Dirbkite kelyje Lengvas ir patogus nešiotis įrenginys, sujungiamas belaidžiu ryšiu ir valdomas išmaniuoju telefonu. *NEŠIOJAMAS AKUMULIATORIUS ĮSIGYJAMAS PAPILDOMAI.
Selle väikese kontori või ettevõtte jaoks mõeldud EcoTank-printeriga saate hõlpsasti ja odava lehekülje hinnaga printida A3+ formaadis. A3+ tööd saavad kiiresti tehtud tänu kiirele printimiskiirusele, kahele 250-lehelisele...
Viimased tooted laos
Kvaliteetne fotoprinter (kuni A3+) disainitundlikele fotograafidele .
Viimased tooted laos