Kõik kategooriad

.

.

HISTORIA

Print+ ajalugu algas 2001. aastal Šiauliais, kui asutati osaühing JUGERAS. Alguses oli ettevõtte põhitegevuseks arvutite müük ning arvutiseadmete remont ja hooldus. Klientide ringi laienedes laienes ka teenuste valik - alustati ettevõtete arvutivõrkude ja -süsteemide hooldust, kasvas töötajate arv ja nende kvalifikatsioon.

2003. aastal, pärast kaasaegsete seadmete soetamist, alustati kõigi printerikassettide korduvtäitmise teenust, mida kasutas suur hulk era- ja ärikliente. Partnerite võrgustiku kaudu laiendati täiteteenuseid ka teistesse Leedu linnadesse. Ettevõte on algusest peale hoolikalt valinud tindi ja tooneripulbri tarnijad, investeerinud töötajate koolitusse ja kvalifikatsiooni arendamisse.

2011. aastal astuti veel üks samm terviklike kontoriteenuste tagamiseks, käivitades printerite ja multifunktsionaalsete trükimasinate renditeenuse. UAB JUGERASe poolt teenindatavad printerid on ilmunud mitte ainult Šiauliaisse, vaid ka teiste Leedu ja Läti linnade ettevõtetesse. Aja jooksul on renditud printeritele paigaldatud kaasaegsed kaughooldusseadmed, mis võimaldavad õigeaegselt vahetada kulumaterjalid, tuvastada võimalikke rikkeid ja pidada täpset arvestust printeri poolt tehtud tööde mahu kohta.

2012. aastal alustati koostööd Hiina ühe suurima analoogprinterite kassettide tootja ASTERiga, et importida ASTERi tooteid Balti riikidesse. ASTER on üks kolmest suurimast Hiina printerikassettide tootjast, kes investeerib pidevalt toodete kvaliteedi parandamisse ja patenteeritud uuenduste väljatöötamisse. ASTERi inseneride ja juristide meeskond tagab, et ettevõtte tooted vastavad alati kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ega riku algmaterjalide tootjate intellektuaalomandi õigusi.

ASTER on alustanud PRINT+ kvaliteetsete printerikassettide tootmist ainult Leedu turule. ASTER pöörab selle kaubamärgi tootmisel veelgi suuremat tähelepanu toodete testimisele, tagades seega, et meie riiki jõuavad ainult kõrgeima kvaliteediga tooted. Pikaajaline koostöö Hiina ettevõttega on võimaldanud meil pakkuda neid tippkvaliteediga printerikassette Leedu turul väga atraktiivse hinnaga, vaatamata sellele, et saame PRINT+ kaubamärgi ja sõna QUALITY vahele panna võrdse märgi.

 
Brother foto.jpg

2017. aastal sai meist Jaapani ettevõtte BROTHER ametlik esindaja Baltimaades. Hakkame tarnima igat liiki trükiseadmeid ja originaaltarbeid. UAB JUGERAS saab esimeseks ettevõtteks, kes toob Leedu turule kõik BROTHERi uuendused - alates kõige väiksematest kleebisprinteritest kuni võimsate multifunktsionaalsete trükimasinateni intensiivseks tööks. Kuna BROTHERi müük kasvab, saame ettevõtte suurimaks partneriks Leedus. Paljudes UAB JUGERASe teenindatavates kontorites on BROTHERi rendiprinterid ning printerite ja originaaltrükimaterjalide otsemüük suureneb pidevalt.

2019. aastal annab BROTHER ettevõttele eduka koostöö tunnustuseks ametliku tehnilise keskuse staatuse, mis võimaldab BROTHERi seadmete garantii- ja garantiijärgset remonti ning tagab JUGERASe inseneride pideva koolituse ja juurdepääsu vajalikule BROTHERi tehnilisele dokumentatsioonile. Nüüdsest alates osalevad ettevõtte insenerid regulaarselt BROTHERi koolitustel, saavad esimesena teada, mis on uus, ning saavad vajaduse korral otse tootja soovitusi, tuge ja sertifitseeritud varuosasid.

 

2019. aastal liitub ettevõte Saksa ettevõtte INTEGRAL GMBH partnerite võrgustikuga ja hakkab Leedu turgu varustama Saksamaal toodetud analoogtoodetega, mis vastavad originaaltrükikassettide kvaliteedile. INTEGRAL on analoogsete printeri- ja koopiakassettide tootmises maailma juhtiv ettevõte, mis investeerib pidevalt tootmisprotsesside uurimis- ja arendustegevusse, et pakkuda ainult kvaliteetseid tooteid, mis ei jää alla originaalidele.

2020. aastal laieneb partnerite ja tarnijate võrgustik veelgi, sõlmides koostöölepingu HEWLETT PACKARDiga (HP), mis on üks maailma turuliidreid. Nüüdsest alates jõuavad ettevõtte ladudesse esimesena HEWLETT PACKARDi uusimad ja populaarseimad trükiseadmed ja originaaltarbekaubad. HEWLETT PACKARD, mille moto on "Reinventing", püüab luua väärtuslikke, nutikaid, lihtsaid ja meeldivaid tehnoloogiaid, mis muudavad inimeste elu. JUGERAS UAB annab nüüd oma panuse sellesse positiivsesse muutusse.

HP foto.jpg

Märtsis 2021 muudab UAB JUGERAS ametlikult oma nime UAB PrintPlius LT-ks, mis peegeldab ideaalselt meie tegevust, muutudes seeläbi meie klientidele ja partneritele veelgi nähtavamaks.

 

KOHE

UAB PrintPlius LT on praegu dünaamiline, pidevalt kasvav ettevõte, mis suudab pakkuda tooteid, mis vastavad peaaegu kõigile klientide vajadustele. Meie eesmärk on rahuldada oma kliente, mis saavutatakse järgmiselt:

  • 400 ruutmeetri suurused laod;
  • Rohkem kui 1700 erinevat tüüpi toodet;
  • Pidevalt uuendatud varud;
  • Tehniline teeninduskeskus;
  • Klienditeenindussüsteemid, mida täiustatakse igapäevaselt;
  • Alati abivalmis personal;


IMG_20200824_152325.jpg
IMG_20200824_152500.jpg
IMG_20200824_152543.jpg
IMG_20200824_152613.jpg


ETTEVÕTTE INFO

UAB „PrintPlius LT“
Ettevõtte kood 145773675
Käibemaksukohustuslase kood 457736716
Algirdo Juliaus Greimo g. 77, Šiauliai
Pangakonto nr. LT577044090102032449
AB SEB bank (pangakood 70440)
Tel.: 841 429513
Mob. tel.: 8 687 50505
[email protected]