See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaitidel. Loe edasi SIIN

Kõik kategooriad

.

Viimased postitused

.

Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 15)

Sorteerige:
12 kolmnurkset minipliiatsit Colorino Kids on õige komplekt väikelastele. Spetsiaalselt disainitud suurus sobib ideaalselt väikeste kunstnike kätele.
Colorino värvipliiatseid iseloomustavad rikkalikud toonid. Värvipliiatsikomplekti kuuluvad teritaja, 22 põhipliiatsit ja 2 originaalpliiatsit (kuldne, hõbedane).
10 värvilise pliiatsi komplekt. Kolmnurkse kujuga, et oleks lihtne käes hoida. pliiatsi läbimõõt - 5 mm. Spetsiaalselt väikestele kätele mõeldud.
Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega koolipliiatsid. Pliiatsi tüvel on keskmise kõvadusega ja kaitstud purunemise eest. Komplektis on 12 magusat pastelltooni. Iga pliiats on kahepoolne, mõlemal poolel on erinev toon. Kokku on...
Pastellvärvilised värvipliiatsid, 10 värvi komplekt käepärases pappkarbis. Valmistatud kvaliteetsest puidust, kergesti teritatav. Tugev grafiit, ei pragune ega purune teritamisel. Pliiatsitel on pehme riba, mis hõlbustab...
Komplektis 24 värvi. BIC Kids Evolution Illusion värvipliiatsid erinevates värvides, mida saab hõlpsasti puhtaks pühkida, ilma et jääke jääks.
Uued BIC Intensity värvipliiatsid täiskasvanutele - 24 elavat tooni sisaldav komplekt, mis toob elu teie illustratsioonidesse. .
Pliiatseid saab kasutada mitte ainult tavalise värvipliiatsina, vaid ka märja pintsliga - lapsed saavad luua imelise akvarelliefekti, mis sobib ideaalselt eksperimenteerivatele kunstnikele.
Kvaliteetsed ümmargused pliiatsid 10 metallist värviga. Ideaalne komplekt, mis muudab teie joonistamise säravaks ja eriliseks.
Nende ilusate intensiivsete värvidega kolmnurksete värvipliiatsitega saad luua kauneid joonistusi või värvida maali, et muuta see elavaks ja realistlikuks. Colorino Kids komplektis on 24 pliiatsit, mille mõlemas otsas on erinev...
Akvarellpliiatsid on väga mitmekülgsed. Neid saab kasutada kuivalt, nagu tavalisi värvipliiatsid, kuid vedelaks akvarellmaali loomiseks piisab vaid vähesest veest. Nagu kõiki Derwenti pliiatseid, on neid lihtne teritada ja nad...
Kvaliteetsed pehmed pliiatsid, mis kannavad värvi sujuvalt paberile. Komplektis on kaksteist pastellvärvi, mille südamik muudab värvide segamise ja kihitamise lihtsaks.